Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emag.hu-n érdemes venni...

Az emag.hu-n érdemes venni telefont vagy nem?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy tudom, hogy romániába van a raktára ennek a cégnek és ,hogy ha én veszek ott egy telefont az magyar nyelvű lesz vagy nem?

2014. nov. 8. 19:55
1 2
 11/12 krobye válasza:

NE, ne, ne Csak E-MAG ne! Silány kinai koppintott SAMSUNG telefont küldtek! Meghibásodott és a Szervízben kiröhögtek, hogy ők ezt a termékszámot soha nem is gyártották :-(

A borotva penge amit küldtek silány kinai másolat.......

Többszőr megjártam velük. A telefon miatt a NAV- nál és a fogyasztóvédelemnél feljelentettem őket. Senkinek nem javaslom. Kértem a cég müködésének a felfüggesztését!

2015. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én már kétszer vásároltam tőlük sajnos,soha többet! Egyszer egy tabletet másodszor egy okostelefont.Mind a kettő karácsony óta kétszer volt náluk javításon,visszaküldték mindig őket ,hogy kész van,de ugyanúgy rossz mindkettő.Nem lehet őket feltölteni.Most fogom őket följelenteni.
2015. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!