Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vetem egy Huawei g510 telefont...

Telefunken kérdése:

Vetem egy Huawei g510 telefont (Szerbiában) a telefon csatlakozik rendesen a WI-FI hez, de rá klikkelek a böngészőre és aszt adja be hogy a lapnem jeleníthető meg! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

a másik probléma vele hogy egyetlen magyar SIM karit se fogad el, eszt adja be (sim hálózati függetlenítő pin kód)

de viszont kint szerbiában a srác eről a telefonról beszélgetett hívták rendesen müködött !mi lehet a probléma ?


2014. nov. 9. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Most mi olyan meglepő ezen? Nem független a telefon azért nem fogad be magyar SIM.et
2014. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ere én is gondoltam de a WI-FI se müködjön atol ? és fügetlenitö kod esetleg !
2014. nov. 9. 10:52
 3/4 anonim válasza:

Nálam ez a wifis probléma, akkor van, ha nem nyílt hálózatról van szó. Olyankor a böngészőben (nálam a gyári böngészőben, az opera mini nem mindig dobja ki) előjön egy kulon ablak ahol rá kell kulon kattintani hogy be lépsz.

Mennyibe került?

2014. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de akármivel probálkozom akkor se ad be semít ! volt egy samsung S advence,és ara cseréltünk meg adot 7 ezret ! a telefon csatlakozik a WI-FI hez de lapotnem nyitmeg semit !
2014. nov. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!