Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet játékot letölteni...

Hogyan lehet játékot letölteni NEM okos telefonra?

Figyelt kérdés

Én ilyen sima Java játékot töltöttem le,rátettem a telefonra,de a gépen nem jeleníti meg azt a mappát,hogy játékok,és betettem máshová,de mikor a kártyaolvasót kiszedtem,megnéztem a telefonban,nem volt ott a játék.Valami nagyon okos ember esetleg tudna segíteni?:D

Vagy ha nincs okos telefonom akkor cseszhetem?



2014. nov. 9. 13:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok.=(
2014. nov. 9. 14:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A telefon gyártmányának megfelelő manager programmal van lehetőség a telepítésre.

Másik lehetőség hogy a telefonra telepítesz egy fájlkezelő programot-létrehozol egy pl,:letöltések mappát-és abba bemásolva onnan elindítod a program telepítését.

Mi a telefonod gyártmány/típusa?

2014. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,bár ez nekem magas.A gyártmány típus az,hogy Nokia Asha 301?Erre gondolsz?
2014. nov. 9. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!