Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony Xperia...

Mit gondoltok a Sony Xperia Z1-ről?

Figyelt kérdés
Bevált valakinek? Gyakran lefagy vagy gyorsan megy?

2014. nov. 9. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nem rossz az xperia csak nagyon gyorsan veszti az értékét, 1 évesen eladhatatlan már :(
2014. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem fél éve van, de még nem akadt..miért fagyna le, ki mondta ezt a baromságot?

egyébként megy, mint a szél.

Ne tedd vízbe, ne akard meghajlítani, használd rendesen, mint ahogy kell. Örök darab. Főleg, hogy rajat van a 4.4.4, de már várom, hogy letöltsem a lollipop 5.0-át...

nekem fehér van, bőr tokban.

Bevált öt évig nyugi van.egy baj van, hogy kicsi, csak 5"-os.

2014. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért fagyna ?

Mondjuk 444 ihackers v5.1 romot használom ehez való kernelt és már a gyári ROM-mal hihetetlen gyors de evvel vadászgép.

De most per pillanat nem vennék Z kategóriás mobilt a Sony -tól megvárnám a Z4-est.

Amugy 100% -osan megvagyok vele elégedve.

Pld tegnap este 23:00 kor levettem a töltőről pár hivás pár fénykép meg sms-re kevés internetezésre volt időm és most 91% -on van még mindig, folytonos wifi kapcsolattal.

Amugy nagyon megvagyok vele elégedve igy összességében, bátran tudom ajánlani.

2014. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!