Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Páralecsapódást mobiltelefonba...

Páralecsapódást mobiltelefonba vagy egyéb elektronikus kütyükbe (mp3, mp4 lejátszókba. Stb) hogyan lehetne megelőzni télen?

Figyelt kérdés

Mobiltelefonom van és kb 3 hete páralecsapódás miatt purcant ki (de meg lett bütykölve, megy :) ) De egy csomó használati útmutatóba is fel hívják a figyelmet erre a jelenségre és ilyenkor sajnos, ha még garanciális is a termék, "zárlatos kategóriába" esik és ez pedig kizáró ok a garanciális javításra...


Szóval az érdekelne, hogy ha melegből kimegyünk hideg időbe (pl: otthonról kimegyünk az utcára - 24 fokból a mínusz 12-be ez már kapásból 36 fokos lehűlés) akkor hogy lehet megelőzni a páralecsapódást? Vannak speciális tokok? Vagy van esetleg más ötletetek?


Még annyit hogy lány vagyok, táskában hordtam, de mégis így jártam :(


2010. jan. 27. 21:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

11:20

Végülis tök mindegy, mert ok-okozati kapcsolat van: ahhoz hogy pára-lecsapósásos legyen egy műszaki kütyű -főleg télen előbb a melegről ki kell menni a hidegbe, majd a hidegből be a melegbe... és általában az ember télen inkább a +20C-ot preferálja szemben a mínusz 20C-al...de ha Te egy eszkimó vagy, :DDD vagy egy nagy hűtőházban dolgozol :DDD

2010. jan. 28. 11:38
 12/12 anonim ***** válasza:

Szóval az érdekelne, hogy ha melegből kimegyünk hideg időbe (pl: otthonról kimegyünk az utcára - 24 fokból a mínusz 12-be ez már kapásból 36 fokos lehűlés) akkor hogy lehet megelőzni a páralecsapódást? Vannak speciális tokok? Vagy van esetleg más ötletetek?



Ezt te írtad kedves kérdező!Tehát nem fog párásodni ha hidegbe mész ki csak ha hidegből melegbe! Előző voltam

2010. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!