Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A biztonsági vasrácsajtó a...

A biztonsági vasrácsajtó a lakásajtó elé ill. redőny felszerelése az erkélyre elegendő védelmet nyújt a betörés ellen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én legalábbis még nem hallottam olyan esetről, hogy ezeket felfeszítve vagy elvágva betörtek volna valahová. Olyat már hallottam, hogy a földszinti erkély rácsán felmásztak az elsőre, ahol nem volt rács, és betörtek az erkélyajtón.
2013. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a racs jol hangzik. a muanyag redony semmire nem jo, talan az aluminium nagyobb vedelmet nyujt, azokban mar altalaban alapbol van feltolas elleni vedelem
2013. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A rács sem jelent túl sokat. Nyilván fényes nappal olyan besurranók ellen véd, akik hirtelen ugranak be, fogják amit találnak és már ugranak is ki.

Akik tervezetten mennek, esetleg akkor amikor nincsenek otthon a házigazdák, azokat egy rács nem fog megállítani, pláne hogy ezek általában baromira egyszerűen vannak rögzítve néhány csavarral.

2013. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!