Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple.com új, független...

Apple.com új, független iPhone6 vásárlás?

Figyelt kérdés
Most készülök telefont cserélni, nem akarok előfizetést alá írni, rendelt már valaki az apple hivatalos honlapjáról amerikából telefont ? A függetlenített működik EU-ban? Nem vagyok egy szaki és ráadásul lány is vagyok :)

2014. nov. 11. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Onnét nem fogsz tudni telefont rendelni. Csak USA-ba szállítanak, és USA cím és egyéb adatok kellenének hozzá.

Egyébként teljes mértékben működne itthon is a megfelelő modell.

[link]

2014. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
#1-et kiegészíteném annyival, hogy ha még tudnál US Apple Store-ból rendelni, fizethetnél utána áfát és vámot, illetve garanciát sem tudnád itthon érvényesíteni. Tehát ne fájjon nagyon miatta a fejed:)
2014. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

meg tudod venni az usa store-ból amerikai címre, vannak kint magyar szállító cégek azok beküldik neked, akár úgy is hogy nem kell fizetni se áfa se vám


nézz körül a neten

2014. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

1, az usa webshopokban lathato arak netto arak, a vasarlas vegen latod,hogy mennyi local tax jon meg ra (allamtol fugg,hogy hova rendeled 6-15% )

2, nem tudom,most hogy all a sztori ,de regebben nem fogdtak el a magyar bankok altal kibocsatott kartyakat a fizeteshez

3, oke,hogy lehet trukkozni a postaval ,de ha normal levelkuldemenykent adod fel orbaniaba,akkor legalabb 1 honap mire megerkezik ,ha egyaltalan megerkezik - be mered vallalni ezt a kockazatot ? Ez igy legalabb 20-25$ plusz ,ha viszont futarral kuldi el az ismerosod az egybol 100$ es garantaltan vamra kerul .

2014. nov. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, gyönyörű, akkor felejtős, valami 70-80 ezerrel olcsóbb a .com oldalon, inkább akkor megveszem itt és tudom, hogy bemegyek és kezembe kapom azonnal! Nem magyarba élek egyébként, még várok Karácsonyig, hátha lesz valami akció is itt !


Köszi nektek még egyszer és az ide tévedt lepontozónak is !

2014. nov. 12. 10:37
 6/17 anonim ***** válasza:

az apple nem csinál akciókat

arra ne nagyon várj

2014. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Külföldön egyénként olcsóbb mint itthon? Hűség meg minden nélkül..
2014. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Utsó,ezt elég egyszerű kideríteni.

Felkeresed az adott ország hivatalos apple oldalát, kikeresed a terméket amit vásárolni szeretnél, megnézed az árát, aztán beszorzod az MNB oldalán található árfolyammal majd a kapott összeget összehasonlítod a magyar árakkal.


Nem fogod kitalálni, mi is csak így tudnánk választ adni a kérdésedre.

Akkor meg miért nem próbálod meg magad az egész folyamatot?

2014. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megvettem a telefont, hatalmas nagy csalódás !
2014. dec. 3. 09:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Vissza lehet vinni :)
2014. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!