Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L vs Sony xperia...

Sony Xperia L vs Sony xperia E3? Miéert? Mi jobb melyikben, és mi negatív? Kamera?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Xperia E3:

- kicsit nagyobb kijelző

- valamivel jobb hardver (bár mindkettőbe Snapdragon 400 van, de annak is van több változata. Az L-be a 2 magos változat van, E3-ba a 4 magos, igaz, L-be az 2 erősebb mag, E3-ba 4 gyengébb mag van, szóval nem olyan hatalmas a különbség, de azért mindenképp erősebbnek számít az E3)

- jóval nagyobb aksi

- Android 4.4


Xperia L-nek viszont jobb a kamerája, ennyi az előnye.

2014. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát a kamerához hozzáfuznem, hogy meglepett :/ olyan világos képet csinal....és a video az fortelmes....a hang rajta visít,mikor lejátszom, és nemtom beállitani....próbálnek bizni abban hogy az E nél ez másképp van...de kitudja :/ Most toltottem 20 perce fel a telót, és már 15% lement belole..... :( Ma vettem csak....gondolkozom, hogy eladom minnél hamarabb és veszek Ecskot, csak érdekel hogy megéri e vagy inkább sem...
2014. nov. 14. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, az L sem csinál túl jó képeket, nem is azt írtam, hogy jókat csinál, csakhogy az E3-nál jobbat, szóval az E3-nál mindenképp rosszabbra számíts.

Bár nekem volt régen Xperia L-em, viszonylag meg voltam elégedve a kamerájával, néha elég rossz képeket csinált, de néha nagyon jókat, összességében úgy voltam vele, hogy nem rossz.


Ha fontos a kamera, akkor az E3-at is felejtsd el.

2014. nov. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hat altalaban a kamera es a batri biras fontos

de lattam az Mkot, az szep kepet csinal, es csak 5MPIX

2014. nov. 14. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég kevés dolgot értettem ebből a mondatból :D
2014. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!