Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem eBay-en 4300MaH akksit...

Vettem eBay-en 4300MaH akksit az S5-mbe, de 20másodperc alatt merül 1%-ot. Ki kell sütni? Vagy mit lehet a gond?

Figyelt kérdés
3,500FT-ért rendeltem, a gyári S5 akksija 2800MaH, ami normál hazsnálat mellett ki bír 2napot. Ez az akksi 61%-on volt mikor beleraktam, kb. 1óra alatt lemerült (igaz, nyomkodtam végig a telefont). Aztán visszakapcsoltam a telefont és már 76%-on volt, pedig nem raktam töltőre. Tehát rendesen elmérte. Aztán éjszaka tölőtre tettem, kikapcsolt állapotban, reggelre is 1%-on volt (pedig töltötte). aztán bekapcsoltam, majd kb. 1,5óra alatt feltöltötte 100%-ra, de ha használom, fél perc alatt 1%-ot merül. fél óra alatt már 74%-on volt. Mi lehet a gond?

2014. nov. 14. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Az eladónak 200,000+ eladott terméke van, és 99,4% megbízhatóság. Tehát gondolom nem szándékos átverésről van szó. Azzal is tisztában vagyok, hogy a kínai akksikon a MaH-t nem szó szerint kell érteni, de legalább annyit bírna, mint a gyári 2800-as..
2014. nov. 14. 12:37
 2/5 Tengor ***** válasza:

Az eredeti akkumulátor 7000 Ft-ba kerül. Mit vársz egy utángyártott vacaktól, ami fele áron kétszeres teljesítményt "ígér". Ha nincs szerencséd még fel is robbanhat :s (volt már rá példa).

Szerezz be egy eredeti akut!

2014. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kínai szart vettél, ne csodálkozz.

Az eladónak lehet jó az értékelése, mert tényleg nem vert át, a terméket elküldte, az megérkezett, és működik, az, hogy szar a minősége már más kérdés.

2014. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit, hogy a tv is mutatta a kinai aksi robbanásokat. Megvette az ipse a kinai akkut és beletette a mobilba, telefonalt majd robbant igaz nem nagyot, de az arc mellett igazán szép sérülést okoz.
2014. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A 16.000 Ft-os Samsungomba sem nagyon mernék rendelni eBay-ről akksit :(
2014. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!