Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztrálva vagyok az e-bayen...

Regisztrálva vagyok az e-bayen, többször vásároltam már kisebb értékben, és nem volt semmi gond. Most viszont amikor vásárolni akarok ezt a hibaüzenetet kapom. Mi ez? És mit lehet tenni, hogy újra tudjak vásárolni?

Figyelt kérdés

Your account has not been created


Your eBay account has not been activated yet. Accounts are not accessible until an actual debit or credit has first been posted to the account, even though you may have already filled out our account creation form. This message confirms to you that you have no credit or debit balance at this time.



2014. aug. 3. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
még nincs aktiválva az ebay accod. az accountok nem elérhetőek addig amíg egy aktuális hitel/bank kártya nincs hozzáadba az accountodhoz, még ha már ki is töltötted a sok hülyeséget amikor megcsináltad az accot. ez az üzenet alátámasztja hogy nincs egyenleged jelenleg. kb ezt jelenti
2014. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,abban nem tudnál segíteni hogy az e-bayen belül milyen menüponton belül tudnám ezt orvosolni?
2014. aug. 3. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
bejelentkezel, bal felül a nevedre húzod az egeret, account settings, utána personal information, aztán financial informationnál betudod állítani. egyébként nem értem, nálam semmi sincs beállítva, amikor januárban rendeltem valamit simán fizettem paypalon keresztül, de az a paypal acc sem volt hozzá linkelve az ebay accomhoz.
2014. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!