Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch Idol 2S...

Mano99 kérdése:

Alcatel One Touch Idol 2S valaki írna véleményt?

Figyelt kérdés
Egy olyan ember válaszára lennék kiváncsi,aki már használta ezt a készüléket.Kíváncsi lennék,hogy mennyire éri meg.
2014. nov. 16. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen telefonom van és kezdetben nagyon meg voltam elégedve vele, de mostanra már kezdek kételkedni. Nagyon instabilnak tűnik nekem... Elmondom konkrétan mi vele a probléma. Az hogy kb naponta 2x újra kell indítani, h ne omoljanak össze a programok állandóan...

Van két játék amivel szeretek játszani, az egyik a legutolsó frissítés óta nem működik és úgy néz ki, h a telefon hibája, mert több Alcateles is írta a fórumokra, hogy nem megy. A másik játék pedig kilépked állandóan... ha újraindítom akkor pár óráig stabil.

A másik a facebook messenger. Ha írok valakinek szereti azt csinálni, h csak úgy kihajít a telefon menüjébe és nyithatom meg újra (rosszabb esetben az is elveszik amit írtam, ha nem küldtem el). Kezdetben úgy voltam ezekkel, h nem nagy dolog... naponta párszor újraindítod a telefont és kész.. De barátnőm most vett egy új Samsungot (Galaxy Ace 4) és azzal semmi ilyen probléma nincs... Mikor megvette mondtam neki, h majd indítsa újra naponta néha, mert h az android ilyen instabil, de az övét egyszerűen nem kell... (Galaxy Ace 4 egyébként).


A másik probléma, h gyakran a zenelejátszó egyszerűen csak megáll. Nem stopolódik hanem egyszerűen csak elmegy a hang aztán kb 2-3 perc mire megjavul.. Azt hittem erre is, h android hiba, de a barátnőm telóján ez sincs...


Szóval először nagyon meg voltam elégedve ezzel a telefonnal (ez az első okostelefonom), de most már kezdek kételkedni, így h láttam egy hasonló androidos készüléket aminél nem jöttek ki ezek az idegesítő hibák..


Szóval ezek vannak, de mondom ha tapasztalod, h szarakodik újraindítod (1 perc kb az egész) és megoldódik viszonylag hosszú időre. Egyébként az is lehet, hogy csak én voltam szerencsétlen és kifogtam valami hibás készüléket... Sose lehet tudni.

Mindenesetre annak ellenére, h vannak hibái szeretem ezt a telefont, de igazából ez annak köszönhető, h első okostelóm és baromi nagy hasznát veszem, h bárhol tudok netezni meg ilyenek.


Ja és hogy jót is mondjak róla. Nagyon sok alap programot ráraktak a készítők amik hasznosak és úgyis letöltenéd rá, ez viszont nem igaz a Samsungra, mivel azon még egy sima zenelejátszó sem volt vagy ébresztőóra. Viszont mérlegeljük azt is, h most ez mekkora előny... minden program ingyenesen letölthető a Play Áruházból ...


Amúgy tényleg lehet, h csak én szívtam meg h ennyire instabil ez a teló...


Nah kicsit hosszú let :D

2014. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm szépen!Sokan lehuzzák az alcatelt de énem hittem nekik..ezek után elgondolkodom rajta :D
2014. nov. 17. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen :) Hát mérlegeld. Ami mellette szól az a szép képminőség (300 körüli PPI) + nagy kijelző. A legtöbb hasonló árú telefon 215 körüli PPI-s. Eléggé észrevehető a különbség.

Én nem mondanám, h óva intenélek az Alcateltől, neked kell eldöntened, h ezek ellenére kell e :D

2014. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!