Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig bírja egy feltöltéssel...

Meddig bírja egy feltöltéssel az okos telefonotok? Mennyi a normális üzemidő az ilyen készülékeknél akkumulátorról?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 12:18
 1/9 kérdező.. ***** válasza:
82%
Attól függ milyet veszel.Egy felső kategóriásat vagy egy alsót.
2014. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindentől függ, a legalapabb a hardveres rész: az aksi kapacitása, a kijelző mérete, a SoC fogyasztása befolyásolja ezek közül leginkább.


Szoftveres téren is rengeteg mindenen múlik: a gyári ROM mennyire jó, illetve hogy a letöltött alkalmazásaid közül nincs-e olyan, ami a háttérbe folyton szívja az aksit.


Hardveres részével semmit sem tudsz kezdeni, azt nem tudod megváltoztatni, szoftveresen tudsz rajta segíteni:

1) ROM és/vagy kernel csere. Ezek kicsit komolyabb cuccok, szóval nem ajánlott rögtön ezzel kezdeni

2) Root és Greenify telepítése. Ez minden háttérben "rosszalkodó" alkalmazást hibernál, csodákat tud művelni az aksival.


Telefonom gyárilag jól bírja, de Greenify nélkül nagyon gáz, Facebook, Messenger meg minden szar megy a háttérbe, ha be van kapcsolva a kijelző, ha nem, és így örülök ha 2 óra screen on time-t kapok.

Greenify-al rögtön felmegy 5 órára a screen-on-time.

2014. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Közepes használat 1 nap

Erős fél nap

Alig 2 nap

2014. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
4-5ora folyamatos hasznalattol lemerul.Ha nem hasznalom(bar ilyen meg nem volt:D)szerintem egy napot birna ki,masfelet max. (Iphone5s)
2014. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Napi 1 óra használat mellett nekem 3 napig műkszik.

ha nyomkodom egyfolytában, akkor 5-6 órát bír, de attól függ mire használom, játék, filmnézés és gps fogyaszt rendesen, de netezés meg zenehallgatást jól bírja.


egyébként alsó középkategóriás huawei-m van 4,5 colos kijelzővel és 1750mah-s aksival.

2014. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen hasznalatfuggo. En nem vagyok intenziv telefonhasznalo, nekem altalaban 2-4 nap kozott birja egy feltoltessel(amiben a napi telefonalasok vannak benne es estenkent netezes).
2014. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szirty ***** válasza:
Nálam a nem okos E52 10 napig bírja töltés nélkül. 6 óra beszélgetéssel.
2014. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Rossz helyen jársz, a kérdező okostelefont kérdezett, abszolút semmit nem segítesz ezzel senkinek.

2014. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8


Nezz utana szerintem mielott kioktatsz valakit. Attol fuggetlenul, hogy nem erintokepernyos, az E52 mar okostelefon volt.

2014. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!