Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 1020 készülék megkapja...

Nokia 1020 készülék megkapja majd a win 10 frissitést? Vmint birni fogja, vagy ehez már kevés ez a telefon?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Még az 520 is megkapja állítólag, de addig amíg ténylegesen megkapjuk sok víz folyik le a Dunán
2014. nov. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ígérgetnek mindent, de egyelőre semmi nem vált még valóra, amihez viszont eddig hozzányúlt a microsoft az szarabb lett
2014. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mikora ígérik az állitólagos megjelenését a frissitésnek?
2014. nov. 18. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem még számolj rá majdnem egy évet. első hírek arról szóltak, hogy a mostani gépes előzetes április 15-ig jó, utána jön majd egy második előzetes kiadás, és ekkor pontosítják a végleges megjelenéseket...de azóta már volt olyan hír is, hogy már tavasszal a véglegest is közre akarják adni...hogy ebből lesz-e valami, nem tudom...de infók tekintetében szerintem áprilig biztos várhatunk...

ilyen nagyon optimistán azt lehet mondani, hogy április-május környékén kiadnának egy telefonos fejlesztői verziót...és nyár közepére-végére lenne egy bugos rendszerünk, amivel még legalább 4-5 frissítést kell várni, hogy alakuljon...szóval a szeptember-október egy reális dolog lehet, mire kapsz egy olyan rendszert, amilyen most a wp 8.1...a zene alkalmazást meg még mindig nem sikerült 100%-osan megcsinálni...

2014. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint,ha kiadják nagy nehezen,mégse bbiztos,h érdemes lesz rá váltani...
2014. nov. 18. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez mind csak spekuláció, senki sem látja a jövőt
2014. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
így van, természetesen ezt csak így hozzávetőlegesen írtam. ami biztos, hogy én nem fogok a csodára várni, február környékén megválok az 1020-asomtól...
2014. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mennyiért lesz eladó?:)
2014. nov. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!