Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket válasszam...

Dorcsin Dávid kérdése:

Szerintetek melyiket válasszam? Yezz Andy AC3.5EI vagy Philips S308

Figyelt kérdés
[link] philips-s308-p233885031/

2014. nov. 18. 17:17
 1/1 dodi1881 válasza:
Gondolom, már megvetted, de azért válaszolok. Nekem Yezz Andy Ac3.ei-m van. A tft képernyő elég zavaró nekem, (a Philipsen is ilyen van a termékleírásban azt olvastam) de ilyen kicsi képrenyős, és olcsó telóban nem nagyon találtam ips kijelzőset. Néha nagyon be tud lassulni, a képek nem nagy számok, amit készít. Túl kicsik netezéskor a betűk a kis kijelzőméreten. A Pilips nagyobb képernyővel rendelkezik. A Yezz andy sokkal olcsóbb a Pilipsnél. Én mondjuk, ha már harmincezer körüli telót vennék most, akkor doogee telefont vennék. Ips kijelzőjük van, és a családban többen is használják, megbízható, nem fagyogat le, mint némely itthon ismertebb márka (nekem doogee latte volt, csak nekem nagyon nagy volt a 4.5-ös kijelzője, ezért cseréltem le, de már bánom. De mivel a Yezz telót akcióban nagyon olcsón vettem, annyira nem érzem, hogy nagyon rosszul döntöttem, mert rosszabbul érezném magam, ha egy tizessel többet költve telóra, egy hasonló minőségű mobilt kapnék.)
2015. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!