Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP-n nemtudom...

Sony Xperia SP-n nemtudom feloldani a képernyőzárat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A képernyőzár módjának számkódot állítottam be. A kódot sajnos elfelejtettem. Már 3 napja nemtudom használni a készülékemet mert nemtudom feloldani a képernyőzárat! Ha valakinek van rá tanácsa azt megköszönném.

2014. nov. 19. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal ha elrontod elég sokszor akkor kérni fogja a G-mail jelszavad, azzal tudod feloldani. De ha nem, akkor csak a Hard Reset segít.
2014. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ de már kb 30 szor elrontottam és semmi a Hard Resettet pedig nemtudom mi mert nem vagyok egy nagy számitásteknikai zseni
2014. nov. 19. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hard reset nem segít,akkor felesleges lenne a képernyőzár,ha ellopják vagy elhagyod azzal akkor simán fel tudnák oldani. Vidd be a szolgáltatóhoz ha még garis vagy gsm üzletbe,ott feltörik.
2014. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 ha feltörik akkor a telefonon eddig tárolt adatok megmaradnak? 2 kb menyi idő alatt tudják elvégezni?
2014. nov. 19. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:

RiggerD, hülyeségeket beszélsz, hard reset kell neki. Ha beviszed a szolgáltatóhoz, ők is azt fogják csinálni. Kb 2 perc. Itt egy leírás hogy kell.


[link]

2014. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De minden adat el fog veszni, kivétel ami a SD kártyádon van.
2014. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2014. nov. 19. 20:13
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Szedjél cavintont, és rájössz. Hogy a bánatba felejted el azt, amit napjába 30-40 alkalommal beütsz????? A nevedet még tudod?
2014. nov. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!