Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a füllhallga...

Schumilex55 kérdése:

Miért nem működik a füllhallgatóm jobb oldala?

Figyelt kérdés

(Mobilrol gepelek)

Ez egy Note 3 LTE fulese, a jobb oldala valamiert nem szol. Regebben ha behajlitottam a kabelt akkor még mukodott, mostmar igysem. Ugyan rendeltem masik fulest, de kivancsi voltam megtudome csinalni. Igy nez ki: [link]

Nos a kabel nincs megserulve, a "vezerloegysegen" pedig mukodbek a gombok. Szoval, vkinek vmi otlet?



2014. nov. 19. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig vagy a jobb oldali vezeték van megtörve, vagy a hangszóró döglött be.Tapogasd végig a vezetéket, és ha látsz/érzel valahol egy kis dudort akkor ott van megtörve.Ha nem akkor valószínüleg megadta magát a hangszóró
2014. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!