Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S tulajdonosok! Mi a...

IPhone 5S tulajdonosok! Mi a véleményetek a telefonról?

Figyelt kérdés

Meg vagytok vele elégedve?

Esetleg aki androidosról váltott iPhone-ra, megbánta?

Szeretnék venni egy i5s-t, és érdekelnének a vélemények, hohy megéri-e.


2014. nov. 20. 21:59
 1/2 anonim válasza:
71%
Én váltottam,de szerintem az androidot jobban ki tudod használni.Ez személyes vélemény,van egy LG G3-am és egy 5S Iphone-om(céges).A G3-at jobban szeretem,de ez ízlések és pofonok :)
2014. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsi készülék (számomra ez előny), de erős hardvert pakoltak bele. Én alapvetően elégedett vagyok vele, de az újabb iOS verziók miatt ferdén nézek az Apple-re (iOS4-től 6-ig egy kezemen meg tudom számolni, hány buggal találkoztam, 7-8 már nem ilyen). Félreértés ne essék: alapvetően így sem bugosabb, mint az Android (Nexuson), de a trend nem éppen jó.
2014. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!