Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon, rossz telefon?

Jó telefon, rossz telefon?

Figyelt kérdés

Jó és rossz tapasztalatokra lennék kíváncsi okostelefonokkal (márkákkal) kapcsolatban. Tényleg minden érdekel!

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 21. 16:28
 1/3 sasika12 válasza:
Szia én egy elég ügyetlen ember vagyok ezért nekem a strapabíró telefonok valók. Az első telefonom egy egyszerű fényképezőgép érintőképernyő nélküli telefon volt samsung de gondolom nem ilyenekre voltál kiváncsi. A második egy Nokia n8 amit bárkinek tudok ajánlani. Egy megsemisíthetetlen telefon android nincs rajta de a fényképezője egy gépével vetekedett. Jó sok memóriája volt. A második egy alcatel one touch s pop amit bárkinek szintén ajánlok. Egy évet bírt de tudni illik legalább 2000 esést bírt ki kisebb karcolásokkal. A kamerái nem voltak ugyan jók de amire egy mai fiatal többek között én is használtam zenét halgatam fotóztam és hívtam tökéletes :)
2014. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Márkákról inkább nem írok, minden márkának van jó és rossz telefonja.


Bár Samsung telefonjainak 99%-a szörnyű (a TouchWiz-nek köszönhetően), Note 4-en már elég szépen fut, szóval mindenhol van kivétel.

2014. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Helló én egy Samsung Galaxy S3/nem LTE és nem Neo, csak a sima eredeti S3/ boldog és elégedett tulajdonosa vagyok augusztus óta, igaz hogy én már egy bejáratott, vagyis használt de megkímélt készüléket vettem közeli ismerősömtől nem csalódtam benne, a legjobb játék is szépen fut rajta és elég gyorsan reagál mindenre, pedig nagyon keményen terhelem, jó a kamera, a lejátszók, full hd video stb. És nem egy amolyan igazi tepsifon 4.8" hüvelykes kijelző, szóvalmmég a zsebemben is kkényelmesen elfér.
2014. nov. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!