Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szoftverfrissítés az ugyanaz...

A szoftverfrissítés az ugyanaz a rendszer frissítéssel?

Figyelt kérdés

Nem iagzán értek ehhez, ezért is vittem szervizbe, ott azt mondták megpróbálják a szoftverfrissíteni, de lehet nem fogja bírni. Neten mindenhol azt mondják simán lehet, például az Android 2.1 a 2.3.7-re. Amúgy Sony Xperia x8 van, 1 éves, tehát nagyon jó állapotban van.


Tehát a szoftverfrissítés ugyanazt jelenti amit én is gondoltam, azaz gyári verzioról egy újabbal tunningolni vagy azt csak itthon lehet, úgymond nem hivatalosan?


köszönöm előre is!


2014. nov. 22. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, szoftverfrissítés = operációs rendszer frissítése, azaz egy újabb verziószámú telepítése.


Ha hivatalosan nincs rá újabb frissítés, akkor azt csak otthon tudod megcsinálni, custom ROM telepítésével.

De X8 egy nagyon régi és hihetetlen módon elavult telefon, nem éri meg ilyenekkel foglalkozni, sehogy sem lesz már jobb.

2014. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!