Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 vagy HTC One M7?

LG G2 vagy HTC One M7?

Figyelt kérdés

Szevasztok. Manapság tervezek telefont venni, de nem tudok a két teló között választani :D

Ti melyiket választanátok, és miért?

Valamint ha már valamelyikkel rendelkezdtek, akkor véleményeket írnátok, pls? :D kösz!



2014. nov. 24. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
LG. lényeges erősebb mint az m7
2014. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
G2
2014. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen LG G2! nem fogok hosszan taglalni mert fáradt vagyok, gondolhatod :333 de akkor is. szóval tényleg. LG G2. volt olyanom. most LG G3-am van, és azt azért nem mondom, hogy vissza sírom, de iszonyatosan jó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[link]


[link]


magad is láthatod, hogy 85-90%-ban 5 csillag, vagyos teljes elégedettség nyilvánítható ki a termékkel kapcsolatban ;) : )) sok sikert a vásárláshoz, és kifejezetten megkérlek rá, hogy írd le, mit vettél! ; ) : )

2014. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szevasztok, kösz a választ, közben már én is eldöntöttem magamban, hogy LG G2-t veszek, bár erre még nem került sor, majd jövőhéten :D

32GB-os fehér telót veszek

kösz a választ srácok, szép napot!

2014. nov. 30. 10:35
 5/7 A kérdező kommentje:

ja, még 1 kérdésem lenne, ha innen rendelem, akkor gyári tartozékokkal együtt kapom?

[link]

2014. nov. 30. 10:38
 6/7 A kérdező kommentje:
ja, a GYIK-ben már megtaláltam rá a választ az oldalon :D
2014. nov. 30. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehogy itt vedd meg!!!

Ez egy sz.r KAMUGSM. Úgy átvágnak mint annak a rendje!

2014. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!