Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudnék még csinálni? Új...

Mit tudnék még csinálni? Új telefonra nincs keret.

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini-m van és csak 150MB-os a belső memója hiába raktam át mindent az SD-re semmit nem változott...ebben kéne segítség:/

2014. nov. 24. 21:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jó,hogy itt mindent összehordtatok aminek a fele nekem kínai,de akkor valaki kérdezte olyan max ár amit rá tudnék szánni az olyan 40-50E....de ez nagyon max ha ez alatt van az már jó....Hauwei(ha jól írom) egyszer megszívtam egy ilyesfajta telefonnal azóta "soha többet" szituáció van efelé. Nokiát.....gondolkodtam rajta,de (lehet gyerekes) de nekem nem tetszett alap a menű megoldása az hogy win7 avagy más win van rajta...én android típusú vagyok.....

Sony Xperia Z1 Compact-on és a Samsung Galaxy S5,S3-on gondolkoztam de használtan is drágák nemhogy boltban.

2014. nov. 27. 21:37
 12/13 anonim válasza:

Most ezzel a régi samsunggal is megszívtad, nem?

Akkor soha többet samsung!?

Egy márkát azon elítélni mert régi vagy szar hardver van benne? Hm.

Az intel processzorok is szarok és soha többé intel mert volt egy régi celeronod?

Ez aztán világi felfogás. :) Szarból nem lehet építeni.

Nézz szét olx-n ennyi pénzért mit vehetsz. Van amúgy olx alkalmazás androidra , na de várj a telefonod nem éppen mai darab, lehet nem menne. De nehogy a samsungra fogd.

2014. nov. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a telefon álomszép a galaxy mini után.

2014. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!