Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elérhető áron használható...

Elérhető áron használható okos telefonok?

Figyelt kérdés

Kissé kiakadtam az alig több mint egy éve vásárolt Samsung Galaxy S Advance-re. Kezdetektől fogva szívtam vele, mert sokszor megnyomódott a táskámban és kikapcsolt a billentyűzár, meg lefagyott mikor mondjuk töltötte be az e-mailjeimet. Ahhoz már hozzászoktam, hogy nem csinálhatok olyasmit egyszerre, hogy pl töltöm az e-maileket és közben guglizok. Na de ma konkrétan telefonálás közben fagyott be!! Ráadásul ma már oda jutottam, hogy naponta kell töltenem, pedig nem is használom extrán sokat.

Az első okos telefonom iPhone 2-es volt, olcsón jutottam hozzá, 5 évig nyúztam és talán ha 2-szer fagyott be. Az egyetlen problémája az volt, hogy valamiért nagyon rossz volt a térereje, így az aluljáróban használhatatlan volt.

Nagyot csalódtam a mostani telefonomban és lassan kezd az idegeimre menni. Ezért kérdezném, hogy valami elérhető árú, MAXIMUM 80ezres androidot tudtok ajánlani? Nem is tudom mennyire kell felmenni az egekbe ár tekintetében ahhoz, hogy normálisan nyújtsa egy telefon a legminimálisabb szolgáltatásokat. Mindenesetre egy 40ezres készüléktől nem ezt vártam, hiszen sokan a 20ezresekkel is egész jól el vannak.

Milyen telefon elégítené ki marha magas igényeimet?


2014. nov. 25. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Motorola Moto G messze a legjobb középkategóriás telefon


[link]


vagy a Xiaomi Redmi 1S

[link]


(Ja, és a S Advance-hez. Hiába volt 40 ezer, egy hulladék. A Samsung-nál a használható telefon 100 felett kezdődik. És még az sem olyan jó mint a konkurencia. A Samsung szoftveresen a leggyérebb, a dizájn ronda, mind egyen-szappantartó. És még drága is)

2014. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!