Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonra váltsak? IPhone

Milyen telefonra váltsak? IPhone

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy milyen telefonra váltsak? iPhone 5s-re vagy 6-ra? Most androidos telóm van. Azért érdekel mert az 5s-t 130körül a 6-ot meg 160körül tudnám megvenni és az az egy év az egy év. Vagy nincs benne annyi újdonság amiért megérné azt a plusz 30ezret?


Köszönöm


u.i.: tudom, hogy az ájfón szar és ne vegyek azt és az androidmindennéljobb és nagyon meg fogom szívni ha ájfónt veszek szóval a kedves válaszolók akik ezt írník kíméljék magukat ;)



2014. nov. 26. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a kijelző mérete dönti el a kérdést. 6 gyorsabb, mint az 5s, de nem óriási a különbség (processzor ~25%-kal gyorsabb), memória sajnos ugyanakkora, kamera javult (gyorsabban fókuszál, 120FPS helyett 240FPS-el tud felvenni maximálisan). Ja, és van benne NFC, amit ugyan jelen pillanatban maximum ApplePay-re tudsz használni, de ki tudja, lehet idővel megnyitják az API-t, mint tették azt a TouchID-vel.
2014. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az újabb mindig jobb :)

Egyébként nekem 5S-em van és imádom, iszonyat jó telefon, de ha neked fontos a magasabb képkocka/mp videó és az ApplePay amit nálunk az ezred fordulóig úgysem tudsz használni illetve a nagyobb kijelző akkor 6. (Meg persze tovább is lesz támogatva egy évvel)

2014. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem cserélem le az 5s-t, mert nagyon elégedett vagyok vele, ha most vennék újat, akkor a 6-ra esne a választás, egyszerűen azért, mert egy évvel újabb és tovább lesz támogatott.
2014. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valóban, igazából a kijelző mérete legyen a mérvadó. Az 5S is még 2017-ig támogatva lesz szóval ezzel sem lesz problémád.
2014. nov. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 6.. Nagyobb es gyorsabb is meg persze kicsivel jobb is mint a 5s.. De te tudod h mire akarod hasznalni ! Szerintem a 6 ;)
2014. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy vagytok vele,de mindig mondom a sok Androidos idiotnak a támogatás érvet,de őszintén,ki hasznalja 4évig az iPhonet?Én szerintem az 5S-em a 6S-re jövőre lecserélem,annak ellenére hogy az 5S-t nagyon szeretem:)

A sok androidos kacat meg elbújhat:)várom az androidosoktól az érveket,hogy miért "sz@r"az iphone,szerintem az android ezért:

-nincs optimalizáltság-túl sok hardver van,lehetetlen tökéletesen optimalizálni

-támogatottság 1év max.

-fokozatosan lassítják be a telefonokat

-csúnyák általában

-kamera szoftverileg fos

Ez a nexusra nem vonatkozik,az jó telefon.(az iphone 4év után sem lassul eb;) )

2014. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló

senki nem kérdőjelezte meg, hogy jobb-e az iPhone, mint a legtöbb androidos telefon :-) én viszont ha veszek egy telefont 150körül akkor azt szeretném addig használni amíg lehet :-)

a kérdés végén meg irónia volt

2014. dec. 4. 10:14
 8/10 anonim ***** válasza:
180.000-ert az 5S a legjobb,így is 3évig lesz még támogatva.Még az 5c is jó választás lehet,de annyiért az 5S a jobb:)
2014. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
160 ezerért veszek 6-ot :) 5c-t nem vennék semmiféleképpen, és az 5s ért se adnék ki 180-at
2014. dec. 4. 16:43
 10/10 anonim ***** válasza:
160-ért te nem kapsz,hiánycikk mindenhol,az egész Euban,kivéve Angliában!max Amerikából kapsz,de a garancia ugrott akkor.
2014. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!