Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG g2-ről?

~sütike~ kérdése:

Mi a véleményetek az LG g2-ről?

Figyelt kérdés
Leírnátok hogy, kb mekkora

2014. nov. 27. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

attól tartok fogalmad sincs róla, ha megkérdezed a méretét. írd be a keresőbe, ott megtalálod az adatait(is), aztán ha komoly a szándék, akkor elmész egy boltba, és veszelegy akkora méretű tábla csokit. aztán barátkozhatsz a méretével.


egyébként nagyon barátságos, még kellemesen kézbentartható, kiváló kép, és hangminőségű teló, gyakrlatilag mindent tud, ami ma itt, és most kellhet..


egyébként 5,2"-os kijelzője van, és gyönyörű...


tehát: gúgli árukereső, vagy mobilaréna teszt...

2014. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó telefon, nekem szoftveresen nem jön be annyira (stock Android híve vagyok), de laikusoknak ez amúgy is mindegy.


Sok jót lehetne írni róla, és csak kevés rosszat, szóval mindenképp jó telefon, még ma is top 10-be benne van.


Ha a méretei nagyon érdekelnek, ez a legjobb módszer hogy megtudd mekkora: [link]

Ne felejtsd el kalibrnálni az oldalt.


De amúgy elsőnek nagynak tűnhet (pláne ha előtte kisebb telefont használtál), de 2 nap után már nem tudnál kisebb telefont használni.

2014. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) ! eddig én is csak jó kritikát hallottam róla és valószínűleg ilyen telóm lesz.
2014. nov. 28. 17:14
 4/6 A kérdező kommentje:
és mi a különbség a g2 és a g2 mini között?
2014. nov. 28. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Jobb kérdés lenne, hogy mi a hasonlóság, mert hamarabb fel lehetne sorolni.

LG G2 egy csúcskategóriás készülék volt, G2 mini meg középkatgeóriának is inkább csak az alján helyezkedik el, hisz a nagy gyártóknál a mini az mindig egyenlő a lebutítottal (kivéve Sony).

2014. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké de akkor a nem jó vagy azért anyira nem pocsék?
2014. nov. 28. 19:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!