Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túlzás karácsonyra kérni egy...

Túlzás karácsonyra kérni egy Lg g2-t?

Figyelt kérdés
14 vagyok, egy 20E-sel szállnának be a szüleim a telefon vásárlásba. A mostanival csak a baj van. /samsung galaxy mini.../

2014. nov. 29. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt mond már meg nekem hogy minek egy 14 évesnek ilyen erős hardverrel rendelkező telefon? Miért nem jó egy 30E forintos? Pl.: Alcatel Pop C7.
2014. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1. Mert szeretnék egy olyan telefont ami az első hónapban nem fagyna le.

2. Az osztályomból szinte mindenkinek iPhoneja, vagy valami drága telefonja van, és nekem rossz érzés hogy ilyen gagyi van. Akinek meg nincs drága telefonja, az egy kocka, és rohadt drága gépe van.

Remélem érted..nos ebből a nézőpontból megéri vagy sem?!

2014. nov. 29. 22:05
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Milyen ilyen erős hardverrel rendelkező telefon akárhány évesen? Aki azért vesz telefont az szellemileg nincs 14 éves szinten..
2014. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor mennyi ilyen ember van:D Nézd meg mennyi 14 évesnek kinyalják a seggét a szüleik iPhone 5s-ekkel meg ilyenekkel.
2014. nov. 29. 22:12
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
in iphonet kapok. enis 14 eves vagyok es rossz galaxy minim van :/
2014. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ahh most hagyjuk az ilyeneket hogy hány évesen milyen telefont kap...a lényeg hogy ha JÓ telefont kap akkor azzal sok évig meglesz. ha most kap egy 30 ezreset fél-egy év múlva kaphatja a másikat és folyamat csak a gond lesz vele.
2014. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
6-os hsz. Igazad van, ha komolyabb a hardver akkor valószínűleg tartósabb is lesz én pl egy Samsung Galaxy S3 tulaj lettem a nyár végén (használt de megkímélt, sőt újszerű,még garanciális állapotban vettem közeli ismerősömtől) és még mindig ott van a szeren, itt arra gondoltam hogy ez a készülék a 2012-es évben volt csúcstelefon, és a mai napig tökéletes, nem utolsósorban pedig elég sok rohangál belőle az utcán, ja és inkább ne LG hanem Samsung vagy Huawei p6 p7et vegyetek, az LGről sok rrosszat hallottam
2014. nov. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Minden márkáról lehet rosszat hallani.
2014. nov. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondtak hogy az Lg g2 a legjobb valasztas, mert nem fagy le, jo aksi stb. Mi rosszakat hallottal rola 7-es?
2014. nov. 30. 08:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát te szellemileg nem vagy 14 éves ha cikinek tartod a telefonod... Nem mindegy milyen van? Nem az határozza meg az embert, hanem a természete.
2014. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!