Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez túlzás karácson...

Szerintetek ez túlzás karácsonyra egy 25 hónapos kislánynak? Ez csak a szülőktől lenne.

Figyelt kérdés

Thomas épitőkocka

Baby born baba ikerbabakocsival

Bevásárlókocsi kiegészitőkkek

Babacenter

Takaritókocsi


2010. nov. 3. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetik........Szerintem sok.De nem irigykedek rájuk.Szép karácsonyt mindenkinek.

A lányom tölünk komplett takarítókocsit ksp.Porszívóval,söprüvel,stb.12 re´szeset.

2010. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogja kihasználni egyiket sem. Egyszerre fog sokat kapni. Nálunk is ez van, persze nem ugyan így. Nálunk a kislányom 11 részről kap ajándékot. Tavaly karácsonykor is min. egy játékot kapot egy részről és nem igazán érdekelte mert hirtelen sok volt. Megnézte mindet, de aztán ment és játszott a régi játékokkal. Szerintem apránként kéne neki ezeket oda adni.
2010. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok egy kicsit. 1-2 féle játék teljesen megfelel az ő korában, de ha megtehettek, vegyetek neki mindent meg!

Az én 2 éves kisfiam karácsonyra valamilyen Lego duplot kap, mást nem. A nagyobb is valami legofélét, s közösen kapnak egy társasjátékot.

2010. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez túlzás, főleg ha még más családtagok is megajándékozzák.

Ha lehet, akkor inkább kérd meg a nagyszülőket, hogy a fenti listából válasszanak.

És szerintem még az a baj, hogy több nagy játék is van benne. Ha ennyit kap egyszerre, azt sem tudja, mihez kapjon...

2010. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez egy év termése lenne...

Össze se merem számolni, mennyit áldozol erre...

Örülök, hogy megteheted...de szerintem tök felesleges..

2010. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk tele,de én mindig hónapokkal előre vásárolok,ennyi gyűlt össze,én is félek egy kicsit hogy nem fogja értékelni.
2010. nov. 3. 15:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem kaptam baby born-t ( pedig nagyon akartam) nem hogy hozzá ikerbabakocsit és a többit :D

Szerintem is sok, de ha megtehetitek akkor hajrá.

2010. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a lényeg, hogy megtehetitek-e vagy sem, hanem hogy a gyereknek "használ"-e vagy sem, ha egyszerre ennyi ajándékkal elhalmozzák.

Nem lesz a közeljövőben névnapja, szülinapja? Ja, és közben még ott a Mikulás, esetleg ebből valamit ő is hozhat.

Vagy ha csak karácsony után lesz más ünnepe, akkor én a helyedben 1-2 darabot eltennék akkora.

2010. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok. NEm az ára miatt. Gondolj csak bele, még kap a nagyszülőktől, rokonoktól stb... Nem fogja élvezni, hiszen elveszik a rengeteg felfedezni való között.

Ilyenkor van az, hogy félredobja az újat és vissza a régiekhez.

Egyesével kapja meg, max kettesével néhány nap különbséggel és mindennel meg kell tanítani játszani, mielőtt a másik belép a képbe!!!

2010. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
szerintem nagyon fog nekik örülni és ha nem is fog egyből minddel játszani, mi van akkor? majd játszik vele egy hónap múlva. Mi is nagyon szeretjük, ha tele van a fa alja az ajándékokkal:) Szerintem tök jó látni a kis arcát a lányomnak ahogy azt sem tudja mihez nyúljon, mivel játsszon és ragyog a szeme, hogy milyen sok szép dolgot kapott.
2010. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!