Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert szidja az az iphonet...

Miert szidja az az iphonet akinek nincs ra penze?

Figyelt kérdés
Minden iphoneos kerdesre az a valasz hogy ne vegyel "iFos"t. Nekem sincs megse szidom.
2014. dec. 1. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Miert szidja minden ifosos az androidot ha nem is probalta?
2014. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fiatal korukban az emberek szeretik magukat mások ellenében meghatározni. (Aztán van olyan is, aki nem növi ki ezt.) AMD-Intel, Geforce-Radeon, MS-Linux (vagy éppen MS-Apple) is tipikusan ilyen témák.
2014. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
mert divat lett szidni... ettől függetlenül egy jól összerakott telefon de messze túlárazva... a valódi értékének kb 2-2,5x-eséért árulják
2014. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

"Nekem sincs megse szidom"


Ebből neked hol jön az ki, hogy az illetőnek nincs rá pénze?


Lehet, hogy van, de nem veszi meg, mert nem tetszik neki.

Lehet, hogy a szüleinek van, de nem veszik meg a kölyöknek valamilyen okból.

2014. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
A pàromnak van iphoneja ès nekem vab androidos olcsò de pont annyit tudod telòm mint az iphone. Ja ès sok aplikàciò ami androidos telon lehet letolteni sok olyan van hogy az apple storeban nincs! Szerintem android jobb
2014. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Ahoz képst hogy a Kínaiak rakják össze napi 1 dollárért jó drága.
2014. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A legjobb iPhone se tud többet mint a Samsung Galaxy Note 2, pedig az egy 2 éves telefon.
2014. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én sem szidom, de nincs rá igényem. Inkább maradok a droid-vonalon.
2014. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én Xperia Go-ról váltottam 4-re arról pedig 5S-re. Androidban azt nem szeretem, hogy először gyors mint a fény és egyre jobban lassul be 2-3 hónap után meg használni se lehet szinte. Azzal se szimpatizálok, hogy a Google Playbe bárki feltehet appokat ergo sok a vírus. Amit a legjobban nem szeretek, hogy általában kevés ideig vannak támogatva akkor is minden frissítésnél csak rosszabb lesz. Az iPhonnál amik nem tetszenek, hogy nem lehet senkinek se küldeni bluetoothon, zenét csak az itunes-al lehet tenni bár én iTube-t használok, és kb ennyi. Az emberek azért ítélik el általában az iPhonet, mert papíron az van írva, hogy csak 1 GHz-s proci meg stb. Ez alapján fejben elképzelnek egy ugyan ilyen androidot és ahhoz viszonyítják. De az iPhonenak nincsen szüksége 3 GHz-s procira meg 3GB ram-ra és egyéb nagy számokra, hogy jól fusson a rendszer, mert az IOS-t sokkal jobban lehet optimizálni mivel ott csak 5 képernyőméretre és platformra kell odafigyelni. Az androidnál meg rengeteg eszközre kell így nem tudják úgy optimizálni a rendszert, hogy az mindenkinek jó legyen.
2014. dec. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az az te szemellenzős nyomorod kismókus, hogy azt képzeled, akinek nincs ájfónja, az szükségszerűen gyomoridegben rángatózó irigy ember, aki úúúúgy megvenné, de nincs rá pénze. Ez rendszeresen előkerülő téveszme, bár gondolom a 6/B-ben valóban így van :) Én pl. semmivel sem lennék előrébb vele, azt meg pont leszarom, hogy ki nézi a nálam lévő készüléket.
2014. dec. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!