Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g2, nexus 5, G3 legyen?

Lg g2, nexus 5, G3 legyen?

Figyelt kérdés

Telefon váltás előtt állok. Segítségeteket szeretném kérni, jó lenne ha esetleg olyanok is írnának akiknek van tapasztalatuk az ügyben. Egyetemre járok régebben s3mam volt és sokat moddoltam mivel az akku idő nem volt elég jó. ugyanis nekem csak este van módom feldugni töltőre a telefont, a mostani iphonem mire beérek már 78 %on van.

A kérdésem a következő. Melyik telefont válasszam? G2-t ajánlották sok helyen a g3-mmal szemben (lg) , mivel jobb az üzemideje nincsen benne feleslegesen brutális kijelző és jobban össze van rakva. ellenben ott van a nexus 5 amiben csak 2400 mah akku van ami sokkal kisebb mint a lg g2-ben, nem tudom, hogy melyiket érné meg jobban megvenni. Fontos lenne az üzemidő és az hogy ne szaggasson vagyis hogy gyors legyen a telefon. (g3ról azt hallottam hogy akad) - remélem tudtok segíteni szép estét

(bocsi h ilyen szedett vedett lett, csak már meghalok a vizsgaidőszakra való készülésben)



2014. dec. 1. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Akadásmentes telefon kell? G3 kizárva.

Jó üzemidő kell? Nexus 5 kizárva.

Így kizárásos alapon az LG G2-t ajánlom.

2014. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt olvastm, hogy a nem cserélhető az akkuja, nincsen benne extra sd hely. És hogy sárgásodik a kijelző ami eléggé para lenne :D
2014. dec. 1. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
G2! De még tudom ajánlani a Honor 6-ot. Annak bővíthető a memóriája
2014. dec. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Nehogy nexus 5-öt vegyel mert én is rohattul megszívtam vele.... a lollipop egy rakás fos....
2014. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
kimaradt a "nehog" szó..... rohadt ideges vagyok...
2014. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
nehogy:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
2014. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd kijavítják a hibákat.
2014. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Első hozzászólónak.


A g2 is akad nem is kicsit!


Későbbi kommentelőnek: Miért is szívtad meg a nexus 5-el?

2014. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem tetszik neki az új Android.
2014. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!