Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak?

Mi a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Mar tettem fel egy olyan kerdest h miert kapcsol ki amikor merul anelkul h jeleze. Igen, erre sokan azt irtak h az akkujaval van baj. Es ha azzal is van a baj nem szeretnek uj telot sem akkut venni mert ezt is sok honapnyi konyorges utan kaptam meg azzal h ha vmi baja lesz nem koltunk ra egy forintot sem. Szoval mit tudok vele csinalni?? :/ S3 mini. Elore is koszi a valaszokat.
2014. dec. 3. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Am semmi mas baja nincsen minden gyors rajta csak ez amit leirtam meg 10-bol 3-szor gyorsan lemerul
2014. dec. 3. 15:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Garanciális a telefonod?
2014. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem.:(
2014. dec. 3. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg recovery-ből törölni a battery stats-ot. CWM-et telepíteni kell, ha ez megvan, akkor Wipe Battery Stats, csak legyen 100%-on a telefon töltöttsége, majd hagyd egy egész napon át állni, míg le nem merül, aztán miután lemerült és kikapcsolt, feltöltöd újra és ha minden igaz, tovább kéne bírnia.
2014. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!