Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen helyzetben Ti elmondanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben Ti elmondanátok, vagy jobb, ha kimaradok ebből?

Figyelt kérdés

Ma megtudtam, hogy a nyár végén házassodó legjobb barátnőmet megcsalja a vőlegénye, egy másik nagyon jó barátnőnkkel.

Elmondanátok, vagy jobb, ha hallgatok, mert ez nem az én ügyem?


2014. jún. 4. 14:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobb barátnőmnek biztosan elmondanám, hogy tisztán lásson. Nem engedném, hogy ennek tudta nélkül kösse hozzá az életét valakihez, aki már most csalja, Akkor mi lesz később?
2014. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént, csak én voltam a menyasszony. Akármit megadtam volna, ha nem az esküvő után jövök rá, hanem előtte. Így elvált lettem fél év házasság után. Fasza. Ha szereted a barátnőd, légy vele őszinte, hogy tudja, kihez megy hozzá!
2014. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
5%
Ha megint TE vagy, akkor most is csak azt tudom tanácsolni, hogy maradj kibelőle. Tudod a rossz hír hozóját soha a történelemben nem becsülték. Tudod ugye, hogy általában mi lett a sorsuk?
2014. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj a másik "barátnőtökkel", hogy ő maga valljon színt a menyasszonynak.
2014. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmondanám, de lehet, hogy előbb adnék esélyt a vőlegénynek, hogy ő mondja el.
2014. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészen biztos vagy benne, akkor mond el a barátnődnek, ha nem akkor esetleg próbálj beszélni a sráccal vagy a szeretővel.
2014. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőnek tuti, inkább engem utáljon, minthogy végigassszisztáljam az esküvőt, egy hazugságra alapítva..

Az a házasság ha nem is derül ki a dolog, akkor is halálra van ítélve.


Én is elvárnám a barátnőmtől ugyanezt

2014. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
95%

Szereznék bizonyítékot és amint van elmondanám.

Nehogy balul süljön el, hogy nem hisz neked. Férj kimagyarázza magát.

2014. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%

7. Vagyok

Természetesen csakis akkor , ha 100 nem is inkább 200% ban biztos volnék a dologban!!!

2014. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
83%
Ő a legjobb barátnőd.Mond el neki,akár névtelenül írj neki egy levelet.És persze a vőlegénynek is.
2014. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!