Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám úgy tönkretenni a...

Hogy tudnám úgy tönkretenni a telefonomat, hogy nem lessz rajta külsérelmi nyom?

Figyelt kérdés

Az a szitu , hogy tesóm kapott új telót mert neki már egy vagy 5 éves sonyja volt és eléggé elhasznált is. Nekem egy galaxy y-om van de már ez is jezd haldokolni.Konkrétan nem lehet rá 2 alkalmazásnál többet tenni.Szervizben nem tudtak rá megoldást. De anyum nekem nem akar ujjat venni mert jövőre érettségire azt mondja majd veszek magamnak vagy akkor ha ez gallyra megy.De én most akarok kapni mert ez a teló már elég régi és az egész osztályomban nekem van csak ilyen régi telóm és van olyan óra mikor mindenki játszik meg filmet néz én meg nem tudok semmit csinálni sajnos és csak.unatkozok.



A Válaszokat elòre is köszi.



2014. dec. 5. 19:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%

mikróba 5-10 mp

de hátha szerencséd lesz és azt hoz a Jézuska.

2014. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Csavard szét valamir bassz el benne aztán csavarozd össze
2014. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hár sajnos a jézuska nálunk sose hoz ilyen dolgokat. Àltalában valami pc game + ruha+ társasjáték.Minden évben ugyanez
2014. dec. 5. 19:54
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

mikróba berakod 5-10 másodpercre és nyom nélkül meghal

senki meg nem mondja mi a baja

csak nem kapcsol be

soha többet

2014. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi jöhet még
2014. dec. 5. 19:57
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Kérj tanácsokat itt a Gyakorin, hogy lehetne függetleniteni, rootolni, újra húzni stb.

Garantáltan tönkre fogod tenni :)

2014. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Most mi a gond , megmondtak ,hogy jovore kapsz uj telot?
2014. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
max szülőmet tudom becsapni.Amúgy neg szerinted nem szar az hogy tesód idén kapott új gépet + telefont .Èn meg jövőre vegyek magamnak.Na szerintem ti is lázadnátok ellenük.Ja és ő max 2-eseket hoz haza .Èn meg 4-es 5-ösöket.Amikkell tavaly osztályelső lettem .Ja és tesóm mikulásra telefont kap én meg érjem be csokival meg cukorral.Hát köszi szépen a kioktatást . Nemtudom veletek így lennének ti mit mondanátok.Ja és én voltam az aki mindig az örökölt kinőtt cuccokba voltam kénytelen járni.
2014. dec. 5. 20:31
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
2014. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Lehet rá több alkamazást is telepíteni, rootolás után megoldható:

[link]

Honnan gondolod, hogy kapsz majd új mobilt ha elromlik a mostani?Miből gondolod hogy egy cseppet is megérdemelnéd?

2014. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!