Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám úgy tönkretenni a...

Hogy tudnám úgy tönkretenni a telefonomat, hogy nem lessz rajta külsérelmi nyom?

Figyelt kérdés

Az a szitu , hogy tesóm kapott új telót mert neki már egy vagy 5 éves sonyja volt és eléggé elhasznált is. Nekem egy galaxy y-om van de már ez is jezd haldokolni.Konkrétan nem lehet rá 2 alkalmazásnál többet tenni.Szervizben nem tudtak rá megoldást. De anyum nekem nem akar ujjat venni mert jövőre érettségire azt mondja majd veszek magamnak vagy akkor ha ez gallyra megy.De én most akarok kapni mert ez a teló már elég régi és az egész osztályomban nekem van csak ilyen régi telóm és van olyan óra mikor mindenki játszik meg filmet néz én meg nem tudok semmit csinálni sajnos és csak.unatkozok.



A Válaszokat elòre is köszi.



2014. dec. 5. 19:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
onnan gondolom hogy fogok kapok ujjat , hogy anyum szeret hívogatni hogy suliból hazafelé ezt meg azt hozzak haza boltból meg hogyha megyek valahova akkor mindig mondja hogy de telefont vigyek.Ja és mondta hogy ha ez elromlik kapok ujjat
2014. dec. 6. 18:48
 12/13 anonim ***** válasza:
38%

egy rohadt helyesírási szótárat meg egy magyar korrepetálást kaphatnál anyádtól

2 nagy maflás között

2014. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sikerült tönkre tenni a telót? :D
2019. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!