Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van aki ert a samsung galaxy...

Van aki ert a samsung galaxy s3 telefonhoz? Vagy aki ert a telefonokhoz szoftverileg.

Figyelt kérdés
Van egy galaxy s3 lte telefonom hasznalt es allitolav a kijelzoje cserelve lett nos nem tudom mikor volt lenyeg most ha netezek vagy valamit csinalok egyszer csak elmegy az erzekelese. Nem tudom mozgatni az ujjammal a kepernyot a vissza gombot se erzekeli de az vilagit a kozepso gomb mukodik ha hosszan megnyomom betudnam zarnj alkalmazasokat de ugye nem erzekeli a kepernyot szoval nem tudom elhuzni. De ha lezarom kepernyot es felnyitom mar egybol mrgjavul es ezt csinalja napjaba 5x kb de valamikor meg egy ideig nem.mi lehet,?
2014. dec. 6. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos valami önjelölt majd én kicserélem csak az öveget gányoló kezébe jutott. Ki kell cserélni a kijelzőt!
2014. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!