Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri még megvenni egy...

Mennyire éri még megvenni egy Iphone 4s 16gb-ot?

Figyelt kérdés

Első Iphonom lenne.

Illetve az mit jelent ,hogy nem lesz tovább támogatva nem lehet utána már használni vagy mi?1,5-2 évre kellene.

40000 ft



2014. dec. 9. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Használtan én nem vennék iphonet, hidd el, megfogod bánni. Az pedig, hogy nem lesz támogatott, az azt jelenti, hogy nem érkezik rá frissítés.
2014. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ujjonan meg nem kell 8gbos...

Azt tudom hogy nem jon ra frissites de attol meg lehet hasznalni nem?

2014. dec. 9. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet igen.
2014. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel nyugodtan....enis hasznaltan vettem igaz h iphon5-ot...de nincs vele semmi baj szal en vennek
2014. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Neeeee, ne vegyél 40000 forintért... keress ebayen vagy jófogáson ... ott minden olcsóbb vagyis újonan venni drágább egy csomóval, csak nézzed meg pl ebayen az árakat, amik újonnan vannak alig bontották ki és jó sokkal olcsóbb... az én véleményem hogy inkább ne iphone-t vegyél... veszel nokia-t (lumia) olcsóbb és jó , szép, egyedi,gyors : és még kihangsúlyozom hogy sokkal OLCSÓBB, az iphone szerintem drágább mint amennyit ér
2014. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!