Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagy az S4, mit tegyek?

Lefagy az S4, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hete BestByte-tól rendeltem egy s4-et és szinte minden este lefagyott, emiatt elkéstem suliból, mert nem ébresztett, meg ilyenek.


Tegnap elvittük Samsung szervízbe Fehérvárra, ahol állítólag újra rakták a software-t, és megkönnyebbülve tapasztaltam, hogy ma este nem fagyott le.


De..... Most 20 perce ugyanaz megtörtént. Fekete a kijelző, a gombokra nem reagál. Hosszan nyomom a kikapcsoló gombot semmi, megismétlem a hosszan nyomást bekapcsol a teló, mintha ki lett volna kapcsolva.


Segítsetek, már nagyon elegem van ebből. Esetleg küszködött valaki már ezzel a problémával, és megoldotta? Ha igen hogyan?


Nem akarom megint elvinni szervízbe, mert ugyanazt csinálnák, mint előbb.


Ja és nincsen a telón semilyen olyan program, ami bármelyik előző telefonomon ne lett volna rajta, és azok nem fagytak le.



2014. dec. 12. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy hardveres, vagy szoftveres probléma lesz.

Ha hardveres, azzal nem lehet mit kezdeni, cserélni kell, ha szoftveres, akkor ha raksz rá egy custom ROM-ot akkor azzal működnie kell, csak akkor ugrik a garancia.

2014. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!