Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még iPhone 5-öt venni?

Érdemes még iPhone 5-öt venni?

Figyelt kérdés
Androidról szeretnék váltani iOS-re, és jelenleg csak a sima 5-ösre van pénzem (tehát nem az S-re!), ez még használható lenne élvezhetően 2 esetleg 3 évig? Meddig lesz még támogatott? Hétköznapi felhasználásra lenne, nem akarok rajta játszani, esetleg videókat nézni, zenét hallgatni meg ilyenek.

2014. dec. 14. 14:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én már kinőttem ebből a korból, hogy a telefonommal villogjak, pusztán azért szeretnék Apple telefont, mert eddig android volt de már falra mászom a sok hibájától, fagyásától, laggolásától (másfél éves a telefon, anno annyiért vettem, mint most egy sima iPhone 5). Az iOS meg sokkal gyorsabb és stabilabb, kevesebbet tud de azt biztosabban.
2014. dec. 14. 15:03
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Az 5-ös lejárt lemez, lepukkant drogosok használják már csak. Én is a 7-esre gyúrok!
2014. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyébként a másik telefon, ami ugyanennyiért lenne (kicsit olcsóbban) a Samsung Galaxy S4, ezzel a telefonnal esetleg van valakinek tapasztalata? Az idióta kérdéseket meg kérem mellőzzük!
2014. dec. 14. 15:06
 4/18 anonim ***** válasza:
3%
Akkor vegyél windowsos telefont. Az is annyit tud mint egy iphone csak legalább normális áron.
2014. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért laggol az android, mert minden hülyeséget letöltöttél rá.
2014. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Milyen az androidos telefonod?
2014. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Xperia sl, de már utálom a sonyt, ha legközelebb androidos telefont veszek esetleg, akkor biztos, hogy nem sonyt.
2014. dec. 14. 17:22
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Vagyunk így egy páran.
2014. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

elég jó telefon az i5 még mindig, nyugodtan megveheted

jobb lesz mint bármelyik androidos

2014. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Vedd meg nyugodtan, az iphone nem veszíti el az értékét 1 hónap alatt. És ne parázz, annyi alkalmazást tehetsz rá, amennyi csak ráfér, nem fog akadni. Ne hallgass azokra, akik le akarnak beszélni róla, én is iphone ellenes voltam, aztán befektettem egybe, és azóta rájöttem, hogy soha többet az életben nem akarok androidos telefont. Igaz, az ios annyira nem személyre szabható, mint a droid, de sokkal-sokkal-sokkal stabilabb.

Egyébként még az iphone 3 is viszonylag népszerű ahhoz képest, hogy lassan 7 éve adták ki, egy ugyanilyen idős androidos telefon pedig már csak porfogónak jó.

2014. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!