Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek apple iphone 6...

Szerintetek apple iphone 6 plus 64gb-t vagy samsumg galaxy note 4 64 gb-t vegyek?

Figyelt kérdés

Melyikkel járnék jobban? És miért?


Válaszokat előre is köszönöm.



2014. dec. 15. 17:03
 1/6 anonim válasza:
Ha fontos számodra a teló mint státusszimbólum,menőzni haverok előtt ezzel,vagy munkahelyen felvágni vele,ahhoz az iphone 6 plus tökéletes.ezt nem gúnyból mondom,tényleg nagyot dob az imidzseden ha ilyennel járkálsz az utcán. A samsung formaterve miatt a note 4 nem annyira feltűnő. Ellenben ha ez nem fontos számodra akkor mindenképpen note 4et vegyél,mert sokkal jobb ára van,ugyanannyi vagy akár több tudással,ezt nem akarom elbírálni. De mind a 2 nagyon jó telefon,egyikkel sem jársz rosszul :) ellenben én még ajánlanám az iphone 6ot is,azis nagyon jó telefon,ha nem jobb mint a 6plus :)
2014. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krajoro09 válasza:
Note 4 egy értelmü nekem is az van és ipone 6 plus is van a páromnak és jobb a note4
2014. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyel mind kettobol 1-et, es meglatod melyik a jobb.
2014. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mind2-t megveszem és max. majd a fiam megkapja azt amelyik nem tetszik.

2014. dec. 15. 18:32
 5/6 Mahhoo3-3 ***** válasza:
Iphont vegyel. A Samsung nem jó... Huzottszemu telefonokat csinal...
2014. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én megbántam a note4 et....iPhonet vegyél...

Pár hete van meg de máris szaggat lefagy stb...nem Vok egy hülye értek ezekhez...hiába bír elképesztő adatokkal akkor is az iPhone gyorsabb és nem szaggat

2015. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!