Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni az iPhone...

Nem tudok dönteni az iPhone 5s és a Sony xperia Z3 között. Pro és Kontrák?

Figyelt kérdés

sokat fényképezek,a zenetáram 400+ (de mindig bővül) van úgy 600 kép a telefonomon és egy fél giga könyv.

Most nem tudok dönteni,mert:

A sonynál: -tetszik a magas pixelszám a fényképezőnél

-hogy tehetek bele SD kártyát

-vízálló

Az iPhonnál: -a kinézete

-az egész iOS rendszer

-a menüje

és árban sem sokkal különböznek. de csak ez a két telefon érdekelne másat kérlek NE írjatok :)


2014. dec. 18. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"-tetszik a magas pixelszám a fényképezőnél"


:DDD


Ha meg az iOS ennyire tetszik, akkor vedd azt.

Mindkét rendszer jó, bár én biztos nem vennék egy 1,5 éves telefont egy szinte ma megjelent telefon helyett, pláne ha még árban is szinte ugyanaz.

2014. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és az iPhone 6 -ossal mi a helyzet? azt vennél egy Z3 helyett?
2014. dec. 18. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
mindenképpen iphone-t vennék
2014. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én meg semmiléppen mert egyik se tud többet mint egy középkategóriás Androidos telefon.
2014. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

#2


Én személy szerint egyik iPhone-t sem venném meg, de csak azért, mert nekem az Android jobban bejön.

Ha neked az iOS jobban bejön, akkor vegyél iPhone-t, ha 6-ot túl drágának találod akkor még az 5S sem olyan rossz, nekem ott csak a nagyon kicsi kijelzővel van bajom (meg ugye az iOS-el, de az már ízlések és pofonok kérdése).

2014. dec. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 5S helyett a sima 5-öt ajánlom mert ugyanolyan jó de olcsóbb.
2014. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a pixel szám dönt! Az iPhonenak szebbek a képei, hiába fele annyi megapixel!
2014. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az xperia Z3 compactot válaszd.
2014. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!