Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy iPhone 3GS-t...

Kaptam egy iPhone 3GS-t Angliából. Kikódoltattam, és 6.1-es iOS volt rajta. Amikor visszakaptam a szervízből, akkor már 4.1-es iOS volt rá telepítve. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy ne frissítsem a szoftvert, mert meg eshet, hogy a telefon újból nem fog működni. Így semmi applikációt nem tudok rá telepíteni, mert igényli a 6.1-es iOS-t.

2014. dec. 19. 19:36
 1/3 anonim válasza:
Miert vitted szervizbe?
2014. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom azért, hogy kifüggetlenítsék. amúgy hát igazuk volt, iOS 6.1.1-et tudnád ráfrissíteni, arra meg nincs függetlenítés és nem is lesz már. annyi vigasztaljon, hogy 6.1.1-en sincs sokkal több elérhető alkalmazás...lassan már mindenhez minimum iOS 7 kell vagy újabb. dísznek jó a 3GS, másra nem.
2014. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kikódoltattam,mert nem volt független a telefon.meg valami baj volt az ajtócskájával,ahova bele kellett helyezni a SIM kártyát.
2014. dec. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!