Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden ROM tiszta telepítéséné...

Minden ROM tiszta telepítésénél csinálok egy akkumulátor kalibrációt. Ezt nem lehetne úgy kikerülni, hogy egyszer bekalibrálom jól, majd lementem a batterystats. Bin-t, majd egy tiszta telepítés után egyszerűen csak felülírom a rendszerben lévőt?

Figyelt kérdés

Boldog karácsonyt! :-)

Ha ugyan azt a ROM-ot telepítem újra, akkor biztos megoldható, de ha újabb vagy régebbi Androidot teszek fel, akkor is meg lehet csinálni?


2014. dec. 25. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy? Minek mindig kalibrálni?
2014. dec. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt úgy tudod kikerülni, hogy nem csinálod. Mert értelme az nincs.
2014. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, csak a legutolsó töltés utána mutatott akkuhasználati statisztika
2014. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak tiszta telepítésnél csinálom (amikor van format /system és wipe data). Amúgy segít, nekem tovább bírja vele a telefonom, és ezt nem csak én tapasztaltam.
2014. dec. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!