Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2. Mi lehet vele?

Sony Xperia M2. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Na szoval...3 honapja vettem egy Sony Xperia M2ot. Nagyon lenyegesnek tartottam, hogy kivalo elolapi kameraval rendelkezzen. Ugy is tunt, hogy ez megvan. Nehany hetig turheto kepeket keszitett , de mostanaban nagyon soteteket,akarmennyire hajolok oda

a fenyhez. Egyaltalan hany megapixeles a webkameraja?? Es mit tehetnek, hogy helyrehozzam? Mar magyon idegesit.



2014. dec. 25. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond meg, ha az volt az elvárásod hogy jó képeket lehessen csinálni első kamerával, akkor hogy a tökömbe nem tájékozódtál arról hogy hány mpx-es az első kamera???? Nem ez az alap dolog. Te jó isten...
2014. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként köztudott hogy A Sony telefonokban van a lehető leghulladékabb kamera, és amit vettél az is csak egy VGA... Gratulálok :D Na mindegy, nem csesztetni akarlak.
2014. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző Elárulom neked, hogy a Sony gyártja a legjobb kamerákat és nagyon sok telefonba Sony kamera van. Ha nem tudsz valamit akkor legalább ne írj h*lyeségeket vagy olvass utána mielőtt írsz.
2014. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. Szerintem te olvass utána... :D Bírom itt az embereket hogy akinek Sony-ja van hogy védi. :D Tesómnak is Sony van, egyik haveromnak is. Eleinte fasza képet csinál aztán elhomályosodik. Mert szar műanyag lencsés gyárilag. De garanciába megcsinálják.
2014. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És milyen sonyjuk van?? Nekem Z3 szebb képeket csinál mint bármelyik más telefon. A Z3 előtt Z-m volt még mindig meg van használom is és ugyanolyan szép képeket csinál mint amikor megvettem. Édesanyámnak Z1 van és az is ugyanolyan szép képeket csinál mint amikor megvette. Édesapámnak most m2-je van már fél éve és az is szép képeket csinál. Kérdező te valószínű, hogy hibás készüléket fogtál ki.
2014. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el több Sony-m volt mint neked és mindegyik hibátlan volt.
2014. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!