Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 800000-ért a lehető legjobb?

800000-ért a lehető legjobb?

Figyelt kérdés

Kedves segítőksz olvasó!


80 000 forintért próbálom megtalálni ár/teljesítmény arányban a legjobb telefont. A márka nem számít. Várom az ötleteket.


Köszönöm!



2014. dec. 26. 13:01
1 2
 11/19 kérdező.. ***** válasza:
Csak tudod nem a magok meg a ram alapján kell választani telefont.A szoftver és az optimalizálás a lényeg mint a nexuson.Hiába jó a hardver ha 3 hónap múlva laggolni fog mert nincs rá frissítés stb.
2014. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az a lényeg. Nem mindenki függ a gyártó frissítéseitől. Nem azért laggol egy telefon,mert nincs rá frissítés hanem azért mert telepakoljátok olyanokkal amikről fogalmatok sincs,hogy mit csinálnak. Android fejlesztő vagyok. Amint veszek egy telefont az első dolgom,hogy letörlöm a gyáró szoftvert és ráteszek egy saját,személyreszabottat. ;)
2014. dec. 26. 14:29
 13/19 kérdező.. ***** válasza:
Egyébként a Blackberry z30 drágább mint a nexus 5 kb 5k-val.Akkor mégis hozzácsapsz?
2014. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Megvannak a forrásaim. Egy blackberry z30-at kb 60-ért tudok beszerezni,de 80 a határ. Ha annyiért tudtok jobbat akkor az lesz :)
2014. dec. 26. 14:31
 15/19 kérdező.. ***** válasza:
Hát ha nexus-t nem tudsz szerezni 80k alatt akkor vedd azt.
2014. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

Xiaomi Mi3-at már tudsz venni ennyiért. Bár arra még várni kell pár hetet, mert most kifogytak a készletek. Vitték, mint a cukrot. :)

A Nexusnak jobb a kamerája az optika stabilizátor miatt, de jóval gyengébb az akkuja. Frissítések mindkettőre jönnek elég gyorsan, a nexusra nyilván előbb.

2014. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Na végre. Ez a válasz már tetszik :D
2014. dec. 26. 16:59
 18/19 anonim ***** válasza:

Esetleg még megnézheted a Xiaomi Note-ot is. Viszont abban MTK proci van, ami nem olyan jó, mint a Snapdragon ami az Mi3-ban van.

Egy ismerősömnek van olyan, eddig rosszat nem mondott róla. Máshol olvastam olyat, hogy neki nagyon felmelegedett a játékoknál.

Ha komolyabb 3D-s játékokkal is akarsz játszani, akkor mindenképp Mi3 vagy Nexus.

Nekem most a Simcity brutál módon meríti meg terheli a telefonom. De még így is elviselhető a melegedése.


Nekem a Z30-cal az lenne a gondom, hogy nem futnak rajta natívan az androidos programok. Mert ugye lehet rajta futtatni, viszont nem az igazi. És a BBOS-nek azért nincs olyan szoftveres támogatottsága, mint az androidnak.

2014. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyrészük letölthető a BB storeból, amúgy meg mindent lehet rajta futtatni. Őszintén ami nekem kell:

böngésző,1-2 spec. számológép,wolfram alpha,egy normális zenelejátszó,bluetooth,telefon,SMS. Nekem ennyire van szükségem. Van egy win8-as tabom,az mindig nálam van. A telefon mostmár tényleg csak telefonálásra kell. A blackberry azért tetszik mert nagyon gördülékeny az OS,a youtube akkor sem áll le ha minimalizálom az alkalmazást,stb... :))

2014. dec. 26. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!