Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most még mennyire "menő" az...

Most még mennyire "menő" az Iphone 4? Ha most azt vennék, annak van értelme?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

ha menő akarsz lenni, akkor semminek nincs értelme...egyik iPhone sem menő...csak valaki azt hiszi.

ha használni akarod, akkor meg ennek nincs értelme. az iPhone 4 már lassú, nem támogatott...van nem egy alkalmazás, amit felrakni se tudsz, mert iOS 8 kell hozzá...és ez majd csak több lesz.

2014. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

annak nincs értelme h kiírtad a kérdést már bocsi. Azért vennél telefont h menő legyél - az már rég gáz :)

Vegyél 6c-t és akkor majd mindenki csodálni fog és irigykedni :D Tetszik az ötlet?

2014. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

minden iphone menő

még az iphone 3gs-től is van androidos aki seggreül


az iphone 4 olcsó és jó telefon

2014. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Igen, megéri még venni.

Az ára is lentebb ment, és még mindig elég keresett telefon a 4S. (mivel 4 már nincs)

2014. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom nyilván használtan akarsz venni iPhone 4-et, én inkább iPhone 4S-t vennék a helyedbe, az iPhone 4 már elég elavult.

Ha menőségből akarsz iPhone-t venni akkor hagyd az egészet és vegyél egy Nokia 3310-est, mert nem egy telefon fogja megváltoztatni az életed.

Az iPhone nem azért van hogy minél nagyobb legyen tőle a képed, bár sokan erre használják, és ez elég szomorú, az iPhone jó, én is szeretem, de nem villogok vele, hogy nekem iPhone-om van, mert felesleges és csak többen megutálnak tőle.

Ha iPhone-t akarsz vegyél azt, de ne menőségből...

2014. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
En pont most vettem I4-et es lehidalok! Nagyon jo telefon ne erdekeljen masok mit gondolnak ! Ha meno akarsz lenni zselezd be a hajad es huzz bor dzsekit ! Ezt a telot azert vedd meg mert telleg szuper!(nem tom mennyire szamit menonek)
2015. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
23%
Meno az meg ma is :)) itthon nem mindenkinek van ám iphoneja, foleg nem a jo regi 4-es kis kutyu:D... odamennek hozzad suliban megkerdik h ez melyik iphone, te buszken mondod h "négy", es akkor nezik h eppen mit csinalsz rajta, kerdezgetnek rola hol vetted mennyier.. szb , a legfontosabb h BARATOKAT SZEREZHETSZ VELE !! Most hulyezzetek le de ez az IGAZSAG a mai idokben.. AliKa boltam sziasztok
2015. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!