Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help! Az Iphone 5s-em érintőké...

Help! Az Iphone 5s-em érintőképernyője nem akaro reagálni, ha még is akkor teljesen mást csinál mint amit kéne, miért csinálja ezt? Ez garanciális hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rendeltem egy új Iphone 5s-t, kedden meg is érkezett, kicsomagoltam, aktiváltam ahogy kell, tettem rá pár appot és 7.1-ről 8.1.2 re frissítettem! Minden ment ahogy mennie kellett, aztán tegnap (pénteken) megbolondult és azóta nem akar úgy működni az érintőképernyő ahogy akarom, ha reagál valamit érintésre akkor sem azt csinálja amit kéne!

Amiket próbáltam eddig: Ki-be kapcsolni, Újraindítani (Home+Kikapcsolás gomb apple logóig), Visszaállítás biztonsági mentésről, Visszaállítás gyári verzióra de így is ugyan az...

Minden gomb működik rajta, nincs belassulva a telefon! Nem volt leejtve, nem érte víz, száraz hűvös helyen tároltam, szóval ha valakinek volt ilyen problémája és tudja a megoldást, vagy vitte már szervízbe a telót ilyen problémával az megoszthatná velem is hogy mit tapasztalt!

Előre is köszi



2014. dec. 27. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Vidd el szervízbe és majd megmondják, hogy mi baja van és, hogy garanciális-e a javítás.
2014. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!