Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A porszívós orrszívón kívül...

A porszívós orrszívón kívül létezik kevésbé hangos megoldás?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Létezik, de sajnos kevésbé hatékonyak is. (kézi (elemes) orrszívó, vagy van, ami olyan, mint egy kis gumilabda és vákuum segítségével szippant)
2014. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van olyan is amit te magad szívsz, gyakorlatilag egy kis dobozka két csövecskével, egyik a baba orrába, másik anyuka szájába. Ugyan az az elv, csak gyengébb.

Meg van a kézi orrszívó ilyen pumpaszerű, de az semmire nem jó. [link]


Meg a neten lehet találni mindenféle kis motoros kütyüket is, azok tuti halkabbak mint a porszívós, de a hatásfokukat nem ismerem.

2014. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, léteznek elemesek is, vagy halkabb hálózatról működtethetőek, de sajna tapasztalatom szerint a decibellel arányosan a hatékonyságuk is csökken.
2014. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ezen már én is gondolkodtam

én kicsuktam a porszívót (apa meghosszabbította az orrszívó csövecskét) és ez úgy tűnik be is vállt

2014. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Túl sűrűn sem jó, de én javasolnék egy ovulációs tesztet amennyiben a ciklusod rendben van, talán az segítségetekre lehet.
2014. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó vagyok, nem ide szerettem volna írni, bocsánat!!
2014. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van olyan is, amelyik vízcsapra szerelhető.
2014. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

az elemes halkabb, de az én védőnőm szerint teljesen mindegy milyet veszel, mert a gyerek ígyis úgyis visítani fog tőle. Nem a hang zavarja őket ugyanis, hanem az érzés, amikor az arcüregben megindul a váladék.

Azt mondta, ő ebben inkább az ár alapján dönt, olcsóbbat vesz, míg pl. légzésfigyelőből csak is új készüléket.

Az ellen, hogy ne zavarja a hang a babát, azt lehet tenni, hogy nem jársz lábujjhegyen mint egy fél hülye, akkor sem ha megszületett a pici. Mindent ugyanúgy kell csinálni mint előtte, mert ha megszokja hogy csend van, akkor később egy teát sem fogsz tudni megfőzni mert visít a legapróbb neszekre is. Elnézést ha nyers voltam, a védőnő szavait tolmácsoltam :)

2014. jan. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi azt az újfajta elefantosat vettuk.dr.benny vagy valami ilyesmi neve van.meg nem hasznaltuk mert a baba meg a pocakban van.mindenesetre jo a marketingjuk...
2014. jan. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nyers voltál, és egyben hüle


nyilván a váladék megindulása is zavarja, de az állításod mégsem helyes, mert a porszívó is zavarja, sőt már az is ha valamit az orrához teszel ilyen állapotban, hiyzen legelső alkalommal, amikor még nem ismerheti az érzést, már akkor sem szívleli amikor porszívóval közelítesz felé


tehát lehet hogy értelmetlen a porszívót lecserélni, mert nem skat segít, de attól még a védőnő állítása nem igaz

2014. jan. 18. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!