Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha online nézek egy filmet és...

Ha online nézek egy filmet és minden a max hangerőn van, de mégis halk a film arra van valami megoldás, hogy hangos legyen?

Figyelt kérdés

Csak a hangfal hozzákötése a megoldás ilyenkor vagy létezik erre valami program esetleg?

Elég bénán hangzik a kérdésem, de remélem érthető. Lány vagyok nézzétek el nekem a tudatlanságot :)


2014. jún. 2. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerint a legegyszerűbb az általad említett külső erősítős hangfal. A legolcsóbb is megteszi szerintem, csak arra figyelj, hogy konnektorba is be kelljen dugni (és legyen rajta hangerőszabályzó).


Programmal szerintem csak úgy lehetne, hogy letöltöd, aztán átkonvertálod és közben beállítod, hogy mondjuk kétszer olyan hangos legyen... De ez nem a legegyszerűbb dolog, és időigényes...

2014. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!