Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri Sony...

Szerintetek megéri Sony Xperia M2-t venni? Mik a vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 15:22
 1/5 anonim válasza:
Ennyi pénzért inkább vagyél 2014-es, 2. generációs Moto G-t. Az a legjobb középkategóriás mobil a világpiacon.
2014. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz telefon, de előző véleményét osztom, sehol sincs az M2 (vagy akármilyen másik telefon ebben az árkategóriában) a Moto G 2014-hez képest.
2014. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nahát erre én is kíváncsi lennénk mert én is ilyen telefont szeretnénk venni?
2014. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Magyarmanó ***** válasza:
41%

OFF:


Oké, oké..tudjuk a Moto G a világ legjobb középkategóriása, de könyörgöm érjük meg egyszer, hogy Motorola reklám helyett inkább hasznos válaszokat kapunk!! A kérdésre válaszoljon lehetőleg mindenki az M milyen? Egy másik kérdésnél ami a Motoroláról szól lehet reklámozni meg dicsérni, de itt légyszíves a Sony legyen a téma, köszönöm.

2014. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát és már épp írni akartam amit az utolsó írt, csak nem tudtam megfogalmazni. És igazából én voltam a hülye, hogy nem írtam le, hogy ajánlásokat MOST nem kérek. Egyébként már láttam a Motorola Moto G 2014-et, de egy kicsit csúnyának találtam, meg nekem a Sony formaterve jobban tetszik. De azért köszönöm mindenkinek!
2014. dec. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!