Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez az iphone hiba?

Mi ez az iphone hiba?

Figyelt kérdés
Iphone 5s-em mostanaban elegge eltorzult belulrol. Eleinte csak annyi volt a hiba, hogy amikor a zarolt kepernyot neztem lattam h halvanyan a a zarolt hatterkep mogott a billentyuzet ott volt. Meg aztan egyre jobban latszodott es a vegen egy whatsapp beszelgetes volt ott persze csak halvanyan es a szelein. Odaig fajult hogy nem erzekeli ha nyomom, ossze vissza nyomkod magatol, nem lehet feloldani mert nem erzekel stb... Ujra raktam az egesz szoftvert itunes-on keresztul, de ugyan azt csinalta. Vissza raktam megint a regi biztonsagi mentest es akkor is csinalta. Szerintetek ez most mi? Nagyon kiidegel.. Marad a szerviz? A telefon kb fel eves

2014. dec. 27. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
A fogalmazasert bocsi, nem tudtam koncentralni. iOS 8.1.2 van rajta
2014. dec. 27. 19:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Az LCD-be bele égett a kép, annyiszor volt megnyitva ugyanaz.
2014. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a restore után is ilyen maradt, akkor valószínűleg kijelző hiba. Vidd vissza ahol vetted és kapsz egy újat.
2014. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De kvalamikor meg jo egy 2 percig mintha semmi baja nem lenne. Aztan megint nem jo es ossze vissza nyom mindenr magatol. De jo visszaviszem
2014. dec. 27. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!