Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Qualcoom Snapdragon quad core...

Qualcoom Snapdragon quad core 1.2 GHz, vs Qualcoom Snapdragon dual core 1.7 GHz? 1GB RAM, vs 1.5 GB RAM?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok (SONY XPERIA M2, vagy Samsung GALAXY S4 MINI), és szeretném tudni, hogy melyik telefon a jobb. A válaszokat előre is köszi!

#Sony #quad #Core #GHz #Snapdragon #1.7 GHz #qualcoom #1.2GHz #Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400 #Qualcomm MSM8930AB Snapdragon 400
2014. dec. 28. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kell mar az az 1.5gb RAM. En azt vennem, hiába gyengébb a proci.
2014. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az M2-t venném. Az 1 GB RAM, ha nem játszol komolyabban, elég. Ráadásul a Sony-k könnyebben buherálhatóak, ha egyszer arra adnád a fejed.
2014. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Samsung-okat se nehéz buherállni, csak ODIN kell hozzá
2014. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, és amint nekimész Odinnal, ugrik a számláló. A régebbi Samsungoknál ott a Triangle Away, az újabbaknál meg a Knox ki is végzi a garanciádat, mert hardveres a jelző.
2014. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz.
2014. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én egyiket sem venném. Motorola Moto G (2nd gen) megesszi regelire
2015. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!