Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 0xE8000004 hibakód Iphone...

0xE8000004 hibakód Iphone 4-nél miért jelenik meg mikor aktiválni akarom az Itunesban?

Figyelt kérdés

Testvéremtől kaptam a a telefont, előtte ő használta, és csinált rajta egy visszaállítást. De mikor aktiválni akarom az iTunesban, akkor ezt a hibakódot kapom ki, hogy "0xE8000004". Rengeteg oldalt megnéztem már, de semmi sem segített. DFU módban is próbáltam, hátha hibás volt a visszaállítás, de ugyan az a probléma. Az Aktiválási folyamatból, eddig felajánlotta a nyelv beállítást, a régió kiválasztását, majd csatlakozni akar a programhoz.

valaki pls help~



2014. dec. 29. 08:29
 1/4 bp1985 ***** válasza:
2014. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már rég átböngésztem az alapokat (y)
2014. dec. 29. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Legújabb Itunes legyen feltéve, wifi legyen kikapcsolva.

Ha ezek után se jó, akkor szervíz.

2014. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legújabb van feltéve, de ha nincs semmilyen hálózat, akkor meg az a baja. Előbb a Store-ba akar csatlakozni, és kábeles nettel is ugyan az a baja
2014. dec. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!